Продукція > EPCOS / TDK > B78148S1335J000
B78148S1335J000
B78148S1335J000 EPCOS / TDK
b78108_148s.pdf
Виробник: EPCOS / TDK
RF inductors - Leaded HF-CHOKE BC 3300UH 5%
на замовлення 5332 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 3.3MH 62MA 59.5 OHM TH, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, DC Resistance (DCR): 59.5Ohm Max, Q @ Freq: 40 @ 252kHz, Frequency - Self Resonant: 900kHz, Inductance Frequency - Test: 252 kHz, Inductance: 3.3 mH, Current Rating (Amps): 62 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B78148S1335J000 B78148S1335J000 Виробник : EPCOS - TDK Electronics b78108_148s.pdf Description: FIXED IND 3.3MH 62MA 59.5 OHM TH
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 59.5Ohm Max
Q @ Freq: 40 @ 252kHz
Frequency - Self Resonant: 900kHz
Inductance Frequency - Test: 252 kHz
Inductance: 3.3 mH
Current Rating (Amps): 62 mA
товару немає в наявності
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Q @ Freq: 40 @ 252kHz
Inductance: 3.3 mH
Current Rating (Amps): 62 mA