B78148S1475J000
B78148S1475J000 EPCOS - TDK Electronics
b78108_148s.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: FIXED IND 4.7MH 55MA 78 OHM TH
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 78Ohm Max
Q @ Freq: 35 @ 252kHz
Frequency - Self Resonant: 700kHz
Inductance Frequency - Test: 252 kHz
Part Status: Active
Inductance: 4.7 mH
Current Rating (Amps): 55 mA
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7MH 55MA 78 OHM TH, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, DC Resistance (DCR): 78Ohm Max, Q @ Freq: 35 @ 252kHz, Frequency - Self Resonant: 700kHz, Inductance Frequency - Test: 252 kHz, Part Status: Active, Inductance: 4.7 mH, Current Rating (Amps): 55 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B78148S1475J000 B78148S1475J000 Виробник : EPCOS / TDK b78108_148s.pdf RF inductors - Leaded HF-CHOKE BC 4700UH 5%
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
B78148S1475J000 B78148S1475J000 Виробник : EPCOS - TDK Electronics b78108_148s.pdf Description: FIXED IND 4.7MH 55MA 78 OHM TH
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 78Ohm Max
Q @ Freq: 35 @ 252kHz
Part Status: Active
Inductance: 4.7 mH
Current Rating (Amps): 55 mA