B78148S1682K
B78148S1682K TDK ELECTRONICS
b78108_148s.pdf
Виробник: TDK ELECTRONICS
RF Choke Drum Core 6.8uH 10% 1MHz 65Q-Factor Ferrite 670mA 510mOhm DCR RDL T/R
на замовлення 9880 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B78148S1682K B78148S1682K Виробник : TDK ELECTRONICS b78108_148s.pdf RF Choke Drum Core 6.8uH 10% 1MHz 65Q-Factor Ferrite 670mA 510mOhm DCR RDL T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 99
B78148S1682K Виробник : EPCOS (TDK) b78108_148s.pdf Description: FIXED IND 6.8UH 670MA 510 MOHM