Продукція > EPCOS / TDK > B78148S1682K000
B78148S1682K000
B78148S1682K000 EPCOS / TDK
b78108_148s.pdf
Виробник: EPCOS / TDK
RF inductors - Leaded HF-CHOKE BC 6.8UH 10%
на замовлення 6654 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 6.8UH 670MA 510MOHM TH, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 510mOhm Max, Q @ Freq: 65 @ 7.96MHz, Frequency - Self Resonant: 75MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz, Inductance: 6.8 µH, Current Rating (Amps): 670 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B78148S1682K000 B78148S1682K000 Виробник : EPCOS - TDK Electronics b78108_148s.pdf Description: FIXED IND 6.8UH 670MA 510MOHM TH
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 510mOhm Max
Q @ Freq: 65 @ 7.96MHz
Frequency - Self Resonant: 75MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 670 mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 65 @ 7.96MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 670 mA