B81123C1222M026
B81123C1222M026 EPCOS - TDK Electronics
Y1_B81123.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: FILM CAP MKP Y1 2.2NF 20% 500VAC
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins - Long Leads
Ratings: AEC-Q200, Y1
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 500V
Voltage Rating - DC: 3000V (3kV)
Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm)
Capacitance: 2200 pF
Size / Dimension: 0.709" L x 0.276" W (18.00mm x 7.00mm)
на замовлення 1010 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FILM CAP MKP Y1 2.2NF 20% 500VAC, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins - Long Leads, Ratings: AEC-Q200, Y1, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 500V, Voltage Rating - DC: 3000V (3kV), Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm), Capacitance: 2200 pF, Size / Dimension: 0.709" L x 0.276" W (18.00mm x 7.00mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B81123C1222M026 Виробник : EPCOS / TDK Y1_B81123.pdf Safety Capacitors FILM CAP MKP Y1 2.2NF 20% 500Vac LS 15mm