B81123C1472M026 EPCOS - TDK Electronics
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 4700PF 20% 500VAC RAD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Safety Capacitors FILM CAP MKP Y1 4.7NF 20% 500Vac LS 15mm.
Інші пропозиції B81123C1472M026
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B81123C1472M026 Виробник : EPCOS / TDK Safety Capacitors FILM CAP MKP Y1 4.7NF 20% 500Vac LS 15mm