Продукція > EPCOS / TDK > B81123C1562M000
B81123C1562M000
B81123C1562M000 EPCOS / TDK
B81123_Series_Rev2015.pdf
Виробник: EPCOS / TDK
Safety Capacitors 0.0056uF 500Vac 20% Class Y1
на замовлення 1572 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 5600PF 20% 500VAC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Features: 85C/85% Humidity, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.886" (22.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Y1, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 500V, Height - Seated (Max): 0.630" (16.00mm), Capacitance: 5600 pF, Size / Dimension: 1.043" L x 0.276" W (26.50mm x 7.00mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B81123C1562M000 B81123C1562M000 Виробник : EPCOS - TDK Electronics B81123_Series_Rev2015.pdf Description: CAP FILM 5600PF 20% 500VAC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Features: 85C/85% Humidity
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200, Y1
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 500V
Height - Seated (Max): 0.630" (16.00mm)
Capacitance: 5600 pF
Size / Dimension: 1.043" L x 0.276" W (26.50mm x 7.00mm)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
B81123C1562M000 B81123C1562M000 Виробник : EPCOS y1_b81123.pdf Cap Film Suppression Y1 0.0056uF 500VAC PP 20% (26.5 X 7 X 16mm) Radial 22.5mm 110°C Automotive AEC-Q200 Bulk