B81123C1682M000
B81123C1682M000 TDK ELECTRONICS
y1_b81123.pdf
Виробник: TDK ELECTRONICS
Cap Film Suppression Y1 0.0068uF 500VAC PP 20% (26.5 X 8.5 X 16.5mm) Radial 22.5mm 110°C Automotive AEC-Q200 Bulk
на замовлення 510 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 510
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 6800PF 20% 500VAC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Features: 85C/85% Humidity, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.886" (22.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Y1, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 500V, Height - Seated (Max): 0.650" (16.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 6800 pF, Size / Dimension: 1.043" L x 0.335" W (26.50mm x 8.50mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B81123C1682M000 B81123C1682M000 Виробник : TDK ELECTRONICS y1_b81123.pdf Cap Film Suppression Y1 0.0068uF 500VAC PP 20% (26.5 X 8.5 X 16.5mm) Radial 22.5mm 110°C Automotive AEC-Q200 Bulk
Кількість Ціна
B81123C1682M000 B81123C1682M000 Виробник : EPCOS - TDK Electronics Y1_B81123.pdf Description: CAP FILM 6800PF 20% 500VAC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Features: 85C/85% Humidity
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200, Y1
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 500V
Height - Seated (Max): 0.650" (16.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 6800 pF
Size / Dimension: 1.043" L x 0.335" W (26.50mm x 8.50mm)