B81141C1474M000
B81141C1474M000 EPCOS - TDK Electronics
B81141.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.47UF 20% 440VAC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 1.083" (27.50mm)
Termination: PC Pins
Ratings: X1
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 440V
Height - Seated (Max): 1.083" (27.50mm)
Capacitance: 0.47 µF
Size / Dimension: 1.240" L x 0.709" W (31.50mm x 18.00mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 0.47UF 20% 440VAC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 1.083" (27.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: X1, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 440V, Height - Seated (Max): 1.083" (27.50mm), Capacitance: 0.47 µF, Size / Dimension: 1.240" L x 0.709" W (31.50mm x 18.00mm).