B82111BC20
B82111BC20 TDK ELECTRONICS
b82111b.pdf
Виробник: TDK ELECTRONICS
VHF Choke Wirewound 20uH 20% 100KHz Ferrite 3A 54mOhm DCR AXL Bulk
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції B82111BC20
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B82111BC20 B82111BC20 Виробник : TDK ELECTRONICS b82111b.pdf VHF Choke Wirewound 20uH 20% 100KHz Ferrite 3A 54mOhm DCR AXL Bulk
товару немає в наявності
B82111BC20 B82111BC20 Виробник : EPCOS (TDK) b82111b.pdf Description: FIXED IND 20UH 3A 54 MOHM TH