B82111EC26
B82111EC26 TDK ELECTRONICS
b82111e.pdf
Виробник: TDK ELECTRONICS
VHF Choke Wirewound 220uH 20% 100KHz Ferrite 500mA 2.6Ohm DCR AXL T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції B82111EC26
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B82111EC26 B82111EC26 Виробник : TDK ELECTRONICS b82111e.pdf VHF Choke Wirewound 220uH 20% 100KHz Ferrite 500mA 2.6Ohm DCR AXL T/R