B82131A5151M000
B82131A5151M000 EPCOS - TDK Electronics
B82131-34.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: FIXED IND 80UH 150MA 11 OHM TH
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.197" Dia x 0.591" L (5.00mm x 15.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 11Ohm
Frequency - Self Resonant: 22MHz
Material - Core: Iron
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Part Status: Obsolete
Inductance: 80 µH
Current Rating (Amps): 150 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 80UH 150MA 11 OHM TH, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.197" Dia x 0.591" L (5.00mm x 15.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 11Ohm, Frequency - Self Resonant: 22MHz, Material - Core: Iron, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Part Status: Obsolete, Inductance: 80 µH, Current Rating (Amps): 150 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B82131A5151M000 B82131A5151M000 Виробник : EPCOS - TDK Electronics B82131-34.pdf Description: FIXED IND 80UH 150MA 11 OHM TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
DC Resistance (DCR): 11Ohm
Material - Core: Iron
Part Status: Obsolete
Inductance: 80 µH
Current Rating (Amps): 150 mA
товару немає в наявності
B82131A5151M000 B82131A5151M000 Виробник : EPCOS / TDK B82131-34.pdf RF inductors - Leaded 80uH 0.15A 11ohms