B82131A5701M000
B82131A5701M000 EPCOS - TDK Electronics
B82131-34.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: FIXED IND 14UH 700MA 760 MOHM TH
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.197" Dia x 0.591" L (5.00mm x 15.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 760mOhm
Frequency - Self Resonant: 53MHz
Material - Core: Iron
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Part Status: Obsolete
Inductance: 14 µH
Current Rating (Amps): 700 mA
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 14UH 700MA 760 MOHM TH, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.197" Dia x 0.591" L (5.00mm x 15.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 760mOhm, Frequency - Self Resonant: 53MHz, Material - Core: Iron, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Part Status: Obsolete, Inductance: 14 µH, Current Rating (Amps): 700 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B82131A5701M000 B82131A5701M000 Виробник : EPCOS - TDK Electronics B82131-34.pdf Description: FIXED IND 14UH 700MA 760 MOHM TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Axial
Type: Drum Core, Wirewound
DC Resistance (DCR): 760mOhm
Material - Core: Iron
Part Status: Obsolete
Inductance: 14 µH
Current Rating (Amps): 700 mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
B82131A5701M000 B82131A5701M000 Виробник : EPCOS / TDK b82131_134-1219316.pdf Fixed Inductors 14uH 0.7A 0.76ohms