Продукція > EPCOS / TDK > B82132A5401M000
B82132A5401M000
B82132A5401M000 EPCOS / TDK
B82131-34.pdf
Виробник: EPCOS / TDK
Fixed Inductors 50uH 0.4A 3.0ohms
на замовлення 2273 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 50UH 400MA 3 OHM TH, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.217" Dia x 0.787" L (5.50mm x 20.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 3Ohm, Frequency - Self Resonant: 37MHz, Material - Core: Iron, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Part Status: Obsolete, Inductance: 50 µH, Current Rating (Amps): 400 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B82132A5401M000 B82132A5401M000 Виробник : EPCOS - TDK Electronics B82131-34.pdf Description: FIXED IND 50UH 400MA 3 OHM TH
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.217" Dia x 0.787" L (5.50mm x 20.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 3Ohm
Frequency - Self Resonant: 37MHz
Material - Core: Iron
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Part Status: Obsolete
Inductance: 50 µH
Current Rating (Amps): 400 mA
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
DC Resistance (DCR): 3Ohm
Material - Core: Iron
Part Status: Obsolete
Inductance: 50 µH
Current Rating (Amps): 400 mA