Продукція > EPCOS / TDK > B82133A5401M000
B82133A5401M000
B82133A5401M000 EPCOS / TDK
b82131_134-1219316.pdf
Виробник: EPCOS / TDK
Fixed Inductors VHF-CHOKE 130UH 0.4A
на замовлення 47 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 130UH 400MA 4.8 OHM TH, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.295" Dia x 0.984" L (7.50mm x 25.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 4.8Ohm, Frequency - Self Resonant: 18MHz, Material - Core: Iron, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Part Status: Obsolete, Inductance: 130 µH, Current Rating (Amps): 400 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B82133A5401M000 B82133A5401M000 Виробник : EPCOS - TDK Electronics B82131-34.pdf Description: FIXED IND 130UH 400MA 4.8 OHM TH
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.295" Dia x 0.984" L (7.50mm x 25.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 4.8Ohm
Frequency - Self Resonant: 18MHz
Material - Core: Iron
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Part Status: Obsolete
Inductance: 130 µH
Current Rating (Amps): 400 mA
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Axial
Type: Drum Core, Wirewound
DC Resistance (DCR): 4.8Ohm
Material - Core: Iron
Part Status: Obsolete
Inductance: 130 µH
Current Rating (Amps): 400 mA