Продукція > EPCOS / TDK > B82134A5401M000
B82134A5401M000
B82134A5401M000 EPCOS / TDK
B82131-34.pdf
Виробник: EPCOS / TDK
Fixed Inductors 150uH 0.4A 3.5ohms
на замовлення 552 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 150UH 400MA 3.5 OHM TH, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.295" Dia x 1.181" L (7.50mm x 30.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 3.5Ohm, Frequency - Self Resonant: 18MHz, Material - Core: Iron, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Part Status: Obsolete, Inductance: 150 µH, Current Rating (Amps): 400 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B82134A5401M000 B82134A5401M000 Виробник : EPCOS - TDK Electronics B82131-34.pdf Description: FIXED IND 150UH 400MA 3.5 OHM TH
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.295" Dia x 1.181" L (7.50mm x 30.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 3.5Ohm
Frequency - Self Resonant: 18MHz
Material - Core: Iron
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Part Status: Obsolete
Inductance: 150 µH
Current Rating (Amps): 400 mA
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Axial
Type: Drum Core, Wirewound
DC Resistance (DCR): 3.5Ohm
Material - Core: Iron
Part Status: Obsolete
Inductance: 150 µH
Current Rating (Amps): 400 mA