Продукція > EPCOS / TDK > B82141A1123K000
B82141A1123K000
B82141A1123K000 EPCOS / TDK
b82141a_b.pdf
Виробник: EPCOS / TDK
RF inductors - Leaded HF-CHOKE SBC 12UH 10%
на замовлення 4864 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 12UH 385MA 670 MOHM TH, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.118" Dia x 0.268" L (3.00mm x 6.80mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 670mOhm Max, Q @ Freq: 55 @ 2.52MHz, Frequency - Self Resonant: 20MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Inductance: 12 µH, Current Rating (Amps): 385 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B82141A1123K000 B82141A1123K000 Виробник : EPCOS - TDK Electronics b82141a_b.pdf Description: FIXED IND 12UH 385MA 670 MOHM TH
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.118" Dia x 0.268" L (3.00mm x 6.80mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 670mOhm Max
Q @ Freq: 55 @ 2.52MHz
Frequency - Self Resonant: 20MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Inductance: 12 µH
Current Rating (Amps): 385 mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 55 @ 2.52MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance: 12 µH
Current Rating (Amps): 385 mA