B82141A1154J009
B82141A1154J009 EPCOS - TDK Electronics
b82141a_b.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: FIXED IND 150UH 150MA 4.3 OHM TH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
RF inductors - Leaded Leaded Inductors (Leaded Coils), L=150 H Rated Current=0.15A, Axial DxL:3mmx6.8mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B82141A1154J009 B82141A1154J009 Виробник : EPCOS / TDK b82141a_b.pdf RF inductors - Leaded Leaded Inductors (Leaded Coils), L=150 H Rated Current=0.15A, Axial DxL:3mmx6.8mm