Продукція > EPCOS / TDK > B82141A1472K009
B82141A1472K009
B82141A1472K009 EPCOS / TDK
b82141a_b.pdf
Виробник: EPCOS / TDK
RF inductors - Leaded HF-CHOKE SBC 4.7UH 10%
на замовлення 9254 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7UH 530MA 360MOHM TH, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.118" Dia x 0.268" L (3.00mm x 6.80mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 360mOhm Max, Q @ Freq: 50 @ 7.96MHz, Frequency - Self Resonant: 60MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz, Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 530 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B82141A1472K009 B82141A1472K009 Виробник : EPCOS - TDK Electronics b82141a_b.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 530MA 360MOHM TH
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.118" Dia x 0.268" L (3.00mm x 6.80mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 360mOhm Max
Q @ Freq: 50 @ 7.96MHz
Frequency - Self Resonant: 60MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 530 mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Axial
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 50 @ 7.96MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 530 mA