B82141A1684J000
B82141A1684J000 EPCOS - TDK Electronics
b82141a_b.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: FIXED IND 680UH 65MA 22 OHM TH
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.118" Dia x 0.268" L (3.00mm x 6.80mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 22Ohm Max
Q @ Freq: 60 @ 796kHz
Frequency - Self Resonant: 2MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 796 kHz
Inductance: 680 µH
Current Rating (Amps): 65 mA
на замовлення 5000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 680UH 65MA 22 OHM TH, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.118" Dia x 0.268" L (3.00mm x 6.80mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 22Ohm Max, Q @ Freq: 60 @ 796kHz, Frequency - Self Resonant: 2MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 796 kHz, Inductance: 680 µH, Current Rating (Amps): 65 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B82141A1684J000 B82141A1684J000 Виробник : EPCOS - TDK Electronics b82141a_b.pdf Description: FIXED IND 680UH 65MA 22 OHM TH
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Axial
Type: Drum Core, Wirewound
DC Resistance (DCR): 22Ohm Max
Q @ Freq: 60 @ 796kHz
Material - Core: Ferrite
Inductance: 680 µH
Current Rating (Amps): 65 mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
B82141A1684J000 B82141A1684J000 Виробник : EPCOS / TDK b82141a_b.pdf RF inductors - Leaded HF-CHOKE SBC 680UH 5%