Продукція > EPCOS / TDK > B82144A2103J000
B82144A2103J000
B82144A2103J000 EPCOS / TDK
b82144a.pdf
Виробник: EPCOS / TDK
RF inductors - Leaded HF-CHOKE LBC 10uH 5%
на замовлення 2151 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 10UH 1.4A 220 MOHM TH, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.205" Dia x 0.472" L (5.20mm x 12.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 220mOhm Max, Q @ Freq: 60 @ 2.52MHz, Frequency - Self Resonant: 60MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 1.4 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B82144A2103J000 Виробник : EPCOS - TDK Electronics b82144a.pdf Description: FIXED IND 10UH 1.4A 220 MOHM TH
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.205" Dia x 0.472" L (5.20mm x 12.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 220mOhm Max
Q @ Freq: 60 @ 2.52MHz
Frequency - Self Resonant: 60MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 1.4 A
Кількість Ціна
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Axial
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 60 @ 2.52MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 1.4 A