B82144A2224J009
B82144A2224J009 EPCOS - TDK Electronics
b82144a.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: FIXED IND 220UH 400MA 1.6 OHM TH
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±5%
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.205" Dia x 0.472" L (5.20mm x 12.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.6Ohm Max
Q @ Freq: 50 @ 796kHz
Frequency - Self Resonant: 2.4MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Inductance: 220 µH
Current Rating (Amps): 400 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 220UH 400MA 1.6 OHM TH, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±5%, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.205" Dia x 0.472" L (5.20mm x 12.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1.6Ohm Max, Q @ Freq: 50 @ 796kHz, Frequency - Self Resonant: 2.4MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Inductance: 220 µH, Current Rating (Amps): 400 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B82144A2224J009 B82144A2224J009 Виробник : EPCOS / TDK b82144a.pdf RF inductors - Leaded Leaded Inductors (Leaded Coils), L=220 H Rated Current=0.4A, Axial DxL:5.2mmx12mm