B82144A2332K EPCOS (TDK)
b82144a.pdf
Виробник: EPCOS (TDK)
Description: FIXED IND 3.3UH 1.75A 130 MOHM
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
RF Choke Drum Core 3.3uH 10% 1MHz 40Q-Factor Ferrite 1.75A 0.13Ohm DCR AXL T/R.
Інші пропозиції B82144A2332K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B82144A2332K B82144A2332K Виробник : TDK ELECTRONICS b82144a.pdf RF Choke Drum Core 3.3uH 10% 1MHz 40Q-Factor Ferrite 1.75A 0.13Ohm DCR AXL T/R