B82144A2334J9 EPCOS (TDK)
b82144a.pdf
Виробник: EPCOS (TDK)
Description: FIXED IND 330UH 330MA 1.9 OHM TH
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
RF Choke Drum Core 330uH 5% 100KHz 50Q-Factor Ferrite 0.33A 1.9Ohm DCR AXL Ammo.
Інші пропозиції B82144A2334J9
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B82144A2334J9 B82144A2334J9 Виробник : TDK ELECTRONICS b82144a.pdf RF Choke Drum Core 330uH 5% 100KHz 50Q-Factor Ferrite 0.33A 1.9Ohm DCR AXL Ammo