B82144A2336J009
B82144A2336J009 EPCOS - TDK Electronics
b82144a.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: HF-CHOKE LBC 33000,0 UH 5%
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.205" Dia x 0.472" L (5.20mm x 12.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 150Ohm Max
Q @ Freq: 50 @ 79.6kHz
Frequency - Self Resonant: 220kHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 79.6 kHz
Supplier Device Package: Axial
Inductance: 33 mH
Current Rating (Amps): 35 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HF-CHOKE LBC 33000,0 UH 5%, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.205" Dia x 0.472" L (5.20mm x 12.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 150Ohm Max, Q @ Freq: 50 @ 79.6kHz, Frequency - Self Resonant: 220kHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 79.6 kHz, Supplier Device Package: Axial, Inductance: 33 mH, Current Rating (Amps): 35 mA.