B82144A2563J000 EPCOS - TDK Electronics
b82144a.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: FIXED IND 56UH TH
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.205" Dia x 0.472" L (5.20mm x 12.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Part Status: Active
Inductance: 56 µH
на замовлення 1442 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 56UH TH, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.205" Dia x 0.472" L (5.20mm x 12.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Part Status: Active, Inductance: 56 µH.
Інші пропозиції B82144A2563J000
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B82144A2563J000 Виробник : EPCOS - TDK Electronics b82144a.pdf Description: FIXED IND 56UH TH
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: Axial
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 56 µH
товару немає в наявності
B82144A2563J000 B82144A2563J000 Виробник : EPCOS / TDK b82144a.pdf Fixed Inductors HF-CHOKE LBC 56uH 5%