B82144A2822K000 EPCOS - TDK Electronics
b82144a.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: FIXED IND 8.2UH TH
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.205" Dia x 0.472" L (5.20mm x 12.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 10 kHz
Inductance: 8.2 µH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 8.2UH TH, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.205" Dia x 0.472" L (5.20mm x 12.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 10 kHz, Inductance: 8.2 µH.
Інші пропозиції B82144A2822K000
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B82144A2822K000 Виробник : EPCOS / TDK b82144a.pdf RF inductors - Leaded HF-CHOKE LBC 8.2UH 10%