B82144B1156J
B82144B1156J TDK ELECTRONICS
b82144b.pdf
Виробник: TDK ELECTRONICS
RF Choke Drum Core 15000uH 5% 10KHz 50Q-Factor Ferrite 0.05A 75Ohm DCR RDL T/R
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B82144B1156J B82144B1156J Виробник : TDK ELECTRONICS b82144b.pdf RF Choke Drum Core 15000uH 5% 10KHz 50Q-Factor Ferrite 0.05A 75Ohm DCR RDL T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 219
Мінімальне замовлення: 12
B82144B1156J Виробник : EPCOS (TDK) b82144b.pdf Description: FIXED IND 15MH 50MA 75 OHM TH