Продукція > EPCOS / TDK > B82144B1225J000
B82144B1225J000
B82144B1225J000 EPCOS / TDK
b82144b.pdf
Виробник: EPCOS / TDK
RF inductors - Leaded HF-CHOKE LBC 2200UH 5%
на замовлення 4717 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2MH 180MA 9.5 OHM TH, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 0.256" Dia (6.50mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 9.5Ohm Max, Q @ Freq: 60 @ 252kHz, Frequency - Self Resonant: 1.5MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.571" (14.50mm), Part Status: Active, Inductance: 2.2 mH, Current Rating (Amps): 180 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B82144B1225J000 Виробник : EPCOS - TDK Electronics b82144b.pdf Description: FIXED IND 2.2MH 180MA 9.5 OHM TH
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 0.256" Dia (6.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 9.5Ohm Max
Q @ Freq: 60 @ 252kHz
Frequency - Self Resonant: 1.5MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.571" (14.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 2.2 mH
Current Rating (Amps): 180 mA
Кількість Ціна
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 60 @ 252kHz
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 2.2 mH
Current Rating (Amps): 180 mA