B82144B1336J000
B82144B1336J000 EPCOS - TDK Electronics
b82144b.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: FIXED IND 33MH 35MA 150 OHM TH
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 0.256" Dia (6.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 150Ohm Max
Q @ Freq: 50 @ 79.6kHz
Frequency - Self Resonant: 300kHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 10 kHz
Height - Seated (Max): 0.571" (14.50mm)
Inductance: 33 mH
Current Rating (Amps): 35 mA
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 33MH 35MA 150 OHM TH, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 0.256" Dia (6.50mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 150Ohm Max, Q @ Freq: 50 @ 79.6kHz, Frequency - Self Resonant: 300kHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 10 kHz, Height - Seated (Max): 0.571" (14.50mm), Inductance: 33 mH, Current Rating (Amps): 35 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B82144B1336J000 B82144B1336J000 Виробник : EPCOS - TDK Electronics b82144b.pdf Description: FIXED IND 33MH 35MA 150 OHM TH
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 50 @ 79.6kHz
Material - Core: Ferrite
Inductance: 33 mH
Current Rating (Amps): 35 mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
B82144B1336J000 B82144B1336J000 Виробник : EPCOS / TDK b82144b.pdf RF inductors - Leaded HF-CHOKE LBC 33000UH 5%