B82144B2123K000
B82144B2123K000 EPCOS - TDK Electronics
b82144b2.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: FIXED IND 12UH 2.4A 130 MOHM TH
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 0.256" Dia (6.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 130mOhm Max
Q @ Freq: 40 @ 252kHz
Frequency - Self Resonant: 20MHz
Current - Saturation (Isat): 2.65A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 12 µH
Current Rating (Amps): 2.4 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 12UH 2.4A 130 MOHM TH, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 0.256" Dia (6.50mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 130mOhm Max, Q @ Freq: 40 @ 252kHz, Frequency - Self Resonant: 20MHz, Current - Saturation (Isat): 2.65A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm), Part Status: Active, Inductance: 12 µH, Current Rating (Amps): 2.4 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B82144B2123K000 B82144B2123K000 Виробник : EPCOS - TDK Electronics b82144b2.pdf Description: FIXED IND 12UH 2.4A 130 MOHM TH
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 40 @ 252kHz
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 12 µH
Current Rating (Amps): 2.4 A
товару немає в наявності
B82144B2123K000 B82144B2123K000 Виробник : EPCOS / TDK b82144b2.pdf RF inductors - Leaded 12uH 2650mA SatCurr=20MHz