B82144B2124J000
B82144B2124J000 EPCOS - TDK Electronics
b82144b2.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: FIXED IND 120UH 1.1A 600 MOHM TH
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 0.256" Dia (6.50mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 600mOhm Max
Q @ Freq: 40 @ 79.6kHz
Frequency - Self Resonant: 4.6MHz
Current - Saturation (Isat): 850mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 120 µH
Current Rating (Amps): 1.1 A
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 120UH 1.1A 600 MOHM TH, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 0.256" Dia (6.50mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 600mOhm Max, Q @ Freq: 40 @ 79.6kHz, Frequency - Self Resonant: 4.6MHz, Current - Saturation (Isat): 850mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm), Part Status: Active, Inductance: 120 µH, Current Rating (Amps): 1.1 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B82144B2124J000 B82144B2124J000 Виробник : EPCOS - TDK Electronics b82144b2.pdf Description: FIXED IND 120UH 1.1A 600 MOHM TH
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 40 @ 79.6kHz
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 120 µH
Current Rating (Amps): 1.1 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
B82144B2124J000 B82144B2124J000 Виробник : EPCOS / TDK b82144b2.pdf RF inductors - Leaded 120uH 850mA SatCurr=4.6MHz