B82144B2182K000
B82144B2182K000 EPCOS - TDK Electronics
b82144b2.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: FIXED IND 1.8UH 3.75A 50 MOHM TH
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 0.256" Dia (6.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 50mOhm Max
Q @ Freq: 60 @ 2.52MHz
Frequency - Self Resonant: 150MHz
Current - Saturation (Isat): 6.4A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 1.8 µH
Current Rating (Amps): 3.75 A
на замовлення 1018 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.8UH 3.75A 50 MOHM TH, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 0.256" Dia (6.50mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 50mOhm Max, Q @ Freq: 60 @ 2.52MHz, Frequency - Self Resonant: 150MHz, Current - Saturation (Isat): 6.4A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm), Part Status: Active, Inductance: 1.8 µH, Current Rating (Amps): 3.75 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B82144B2182K000 B82144B2182K000 Виробник : EPCOS / TDK b82144b2-1527538.pdf Fixed Inductors 1.8uH 6400mA SatCurr=150MHz
на замовлення 6 шт:
B82144B2182K000 B82144B2182K000 Виробник : EPCOS - TDK Electronics b82144b2.pdf Description: FIXED IND 1.8UH 3.75A 50 MOHM TH
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 60 @ 2.52MHz
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 1.8 µH
Current Rating (Amps): 3.75 A