B82144B2332K000
B82144B2332K000 EPCOS - TDK Electronics
b82144b2.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: FIXED IND 3.3UH 3.5A 65 MOHM TH
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 0.256" Dia (6.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 65mOhm Max
Q @ Freq: 60 @ 2.52MHz
Frequency - Self Resonant: 100MHz
Current - Saturation (Isat): 5A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 3.5 A
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 3.3UH 3.5A 65 MOHM TH, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 0.256" Dia (6.50mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 65mOhm Max, Q @ Freq: 60 @ 2.52MHz, Frequency - Self Resonant: 100MHz, Current - Saturation (Isat): 5A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm), Part Status: Active, Inductance: 3.3 µH, Current Rating (Amps): 3.5 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B82144B2332K000 B82144B2332K000 Виробник : EPCOS - TDK Electronics b82144b2.pdf Description: FIXED IND 3.3UH 3.5A 65 MOHM TH
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 60 @ 2.52MHz
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 3.5 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
B82144B2332K000 B82144B2332K000 Виробник : EPCOS / TDK b82144b2-542328.pdf Fixed Inductors 3.3uH 5000mA SatCurr=100MHz