Продукція > TDK > B82144B2333J000
B82144B2333J000
B82144B2333J000 TDK
b82144b2.pdf
Виробник: TDK
Description: TDK - B82144B2333J000 - HF-Drossel, B82144B2 LBC+ Series, 33 µH, 1.9 A, 0.22 ohm, ± 5%, 9 MHz
tariffCode: 85045000
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Eigenresonanzfrequenz: 9MHz
Induktivitätstoleranz: ± 5%
Induktivität: 33µH
euEccn: NLR
DC-Nennstrom: 1.9A
isCanonical: Y
DC-Widerstand, max.: 0.22ohm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Produktpalette: B82144B2 LBC+ Series
SVHC: Lead (25-Jun-2025)
на замовлення 1126 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 24
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 33UH 1.9A 220 MOHM TH, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 0.256" Dia (6.50mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 220mOhm Max, Q @ Freq: 40 @ 252kHz, Frequency - Self Resonant: 9MHz, Current - Saturation (Isat): 1.65A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm), Part Status: Active, Inductance: 33 µH, Current Rating (Amps): 1.9 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B82144B2333J000 B82144B2333J000 Виробник : EPCOS - TDK Electronics b82144b2.pdf Description: FIXED IND 33UH 1.9A 220 MOHM TH
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 0.256" Dia (6.50mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 220mOhm Max
Q @ Freq: 40 @ 252kHz
Frequency - Self Resonant: 9MHz
Current - Saturation (Isat): 1.65A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 1.9 A
на замовлення 803 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 40 @ 252kHz
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 1.9 A
товару немає в наявності
B82144B2333J000 B82144B2333J000 Виробник : EPCOS / TDK b82144b2.pdf RF inductors - Leaded 33uH 1650mA SatCurr=9MHz