B82144B2563J000
B82144B2563J000 EPCOS - TDK Electronics
b82144b2.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: FIXED IND 56UH 1.6A 310 MOHM TH
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 0.256" Dia (6.50mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 310mOhm Max
Q @ Freq: 40 @ 79.6kHz
Frequency - Self Resonant: 6.8MHz
Current - Saturation (Isat): 1.3A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm)
Inductance: 56 µH
Current Rating (Amps): 1.6 A
на замовлення 4000 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 56UH 1.6A 310 MOHM TH, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 0.256" Dia (6.50mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 310mOhm Max, Q @ Freq: 40 @ 79.6kHz, Frequency - Self Resonant: 6.8MHz, Current - Saturation (Isat): 1.3A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm), Inductance: 56 µH, Current Rating (Amps): 1.6 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B82144B2563J000 B82144B2563J000 Виробник : EPCOS - TDK Electronics b82144b2.pdf Description: FIXED IND 56UH 1.6A 310 MOHM TH
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 40 @ 79.6kHz
Material - Core: Ferrite
Inductance: 56 µH
Current Rating (Amps): 1.6 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
B82144B2563J000 B82144B2563J000 Виробник : EPCOS / TDK b82144b2.pdf RF inductors - Leaded 56uH 1300mA SatCurr=6.8MHz