B82144B2682K000
B82144B2682K000 EPCOS - TDK Electronics
b82144b2.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: FIXED IND 6.8UH 2.75A 95 MOHM TH
на замовлення 652 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
RF inductors - Leaded 6.8uH 3500mA SatCurr=40MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B82144B2682K000 B82144B2682K000 Виробник : EPCOS - TDK Electronics b82144b2.pdf Description: FIXED IND 6.8UH 2.75A 95 MOHM TH
товару немає в наявності
B82144B2682K000 B82144B2682K000 Виробник : EPCOS / TDK b82144b2.pdf RF inductors - Leaded 6.8uH 3500mA SatCurr=40MHz