Продукція > EPCOS / TDK > B82144B2822K000
B82144B2822K000
B82144B2822K000 EPCOS / TDK
b82144b2.pdf
Виробник: EPCOS / TDK
RF inductors - Leaded 8.2uH 3100mA SatCurr=28MHz
на замовлення 2873 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 8.2UH 2.65A 105MOHM TH, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 0.256" Dia (6.50mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 105mOhm Max, Q @ Freq: 40 @ 252kHz, Frequency - Self Resonant: 28MHz, Current - Saturation (Isat): 3.1A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm), Part Status: Active, Inductance: 8.2 µH, Current Rating (Amps): 2.65 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B82144B2822K000 B82144B2822K000 Виробник : EPCOS - TDK Electronics b82144b2.pdf Description: FIXED IND 8.2UH 2.65A 105MOHM TH
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 0.256" Dia (6.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 105mOhm Max
Q @ Freq: 40 @ 252kHz
Frequency - Self Resonant: 28MHz
Current - Saturation (Isat): 3.1A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 8.2 µH
Current Rating (Amps): 2.65 A
на замовлення 903 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 40 @ 252kHz
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 8.2 µH
Current Rating (Amps): 2.65 A