B82721J2401N020
B82721J2401N020 EPCOS - TDK Electronics
b82721a_j_k.pdf?ref_disty=digikey
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: CMC 39MH 400MA 2LN TH
Packaging: Tray
Package / Case: Vertical, 4 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.717" L x 0.520" W (18.20mm x 13.20mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Approval Agency: ENEC, UR, VDE
Height (Max): 0.823" (20.90mm)
Voltage Rating - AC: 250V
Current Rating (Max): 400mA
DC Resistance (DCR) (Max): 2Ohm (Typ)
Inductance @ Frequency: 39 mH @ 10 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 39MH 400MA 2LN TH, Packaging: Tray, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.717" L x 0.520" W (18.20mm x 13.20mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Approval Agency: ENEC, UR, VDE, Height (Max): 0.823" (20.90mm), Voltage Rating - AC: 250V, Current Rating (Max): 400mA, DC Resistance (DCR) (Max): 2Ohm (Typ), Inductance @ Frequency: 39 mH @ 10 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B82721J2401N020 B82721J2401N020 Виробник : EPCOS / TDK b82721a_j_k.pdf?ref_disty=digikey Common Mode Chokes / Filters RING CORE CHOKE 2X39MH 0.4A
товару немає в наявності
B82721J2401N020 Виробник : TDK b82721a_j_k.pdf?ref_disty=digikey Category: Inductors
Description: Inductor: wire with current compensation; THT; 39mH; 400mA; R: 2Ω
Type of inductor: wire with current compensation
Mounting: THT
Inductance: 39mH
Operating current: 0.4A
Resistance:
Body dimensions: 18.2x13.2x20.3mm
Spatial orientation: vertical
Terminal pitch: 10x5mm
Operating temperature: -40...125°C