B82721K2801U030
B82721K2801U030 TDK ELECTRONICS
b82721k2112u030.pdf
Виробник: TDK ELECTRONICS
Common Mode Chokes Dual 15000uH 10kHz 0.8A 0.47Ohm DCR Thru-Hole Tray
на замовлення 1440 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 720
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 150UH 800MA 2LN TH, Packaging: Tray, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.717" L x 0.520" W (18.20mm x 13.20mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Approval Agency: ENEC, UR, VDE, Height (Max): 0.803" (20.40mm), Voltage Rating - AC: 250V, Current Rating (Max): 800mA, DC Resistance (DCR) (Max): 470mOhm, Inductance @ Frequency: 150 µH @ 10 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B82721K2801U030 B82721K2801U030 Виробник : TDK ELECTRONICS b82721k2112u030.pdf Common Mode Chokes Dual 15000uH 10kHz 0.8A 0.47Ohm DCR Thru-Hole Tray
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 720
B82721K2801U030 B82721K2801U030 Виробник : EPCOS - TDK Electronics b82721k2xu.pdf Description: CMC 150UH 800MA 2LN TH
Packaging: Tray
Package / Case: Vertical, 4 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.717" L x 0.520" W (18.20mm x 13.20mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Approval Agency: ENEC, UR, VDE
Height (Max): 0.803" (20.40mm)
Voltage Rating - AC: 250V
Current Rating (Max): 800mA
DC Resistance (DCR) (Max): 470mOhm
Inductance @ Frequency: 150 µH @ 10 kHz
на замовлення 734 шт:
Мінімальне замовлення: 2
B82721K2801U030 B82721K2801U030 Виробник : EPCOS / TDK b82721k2xu.pdf Common Mode Chokes / Filters RING CORE CHOKE 2x15mH 0.8A +70 C
товару немає в наявності
B82721K2801U030 B82721K2801U030 Виробник : TDK b82721k2xu.pdf Common Mode Chokes / Filters RING CORE CHOKE 2x15mH 0.8A +70 C
товару немає в наявності
B82721K2801U030 Виробник : TDK b82721k2xu.pdf Category: Inductors
Description: Inductor: wire with current compensation; THT; 15mH; 800mA
Type of inductor: wire with current compensation
Mounting: THT
Inductance: 15mH
Operating current: 0.8A
Resistance: 0.47Ω
Body dimensions: 18.2x13.2x20mm
Spatial orientation: vertical
Terminal pitch: 10x15mm
Operating temperature: -40...125°C