Продукція > TDK > B82731T2801A020
B82731T2801A020
B82731T2801A020 TDK
b82731t.pdf
Виробник: TDK
Description: CMC 15MH 800MA 2LN TH
Packaging: Bulk
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.846" L x 0.531" W (21.50mm x 13.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Approval Agency: ENEC, UR, VDE
Height (Max): 0.831" (21.10mm)
Voltage Rating - AC: 250V
Current Rating (Max): 800mA
DC Resistance (DCR) (Max): 950mOhm (Typ)
Inductance @ Frequency: 15 mH @ 10 kHz
на замовлення 612 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 15MH 800MA 2LN TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Horizontal, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.846" L x 0.531" W (21.50mm x 13.50mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Approval Agency: ENEC, UR, VDE, Height (Max): 0.831" (21.10mm), Voltage Rating - AC: 250V, Current Rating (Max): 800mA, DC Resistance (DCR) (Max): 950mOhm (Typ), Inductance @ Frequency: 15 mH @ 10 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B82731T2801A020 B82731T2801A020 Виробник : EPCOS / TDK b82731t.pdf Common Mode Chokes / Filters 15mH 0.8A -30%/+50% 21.5x13.5 Radial
товару немає в наявності
B82731T2801A020 B82731T2801A020 Виробник : TDK b82731t.pdf Common Mode Chokes / Filters 15mH 0.8A -30%/+50% 21.5x13.5 Radial
товару немає в наявності
B82731T2801A020 Виробник : TDK b82731.pdf Category: Inductors
Description: Inductor: wire with current compensation; THT; 15mH; 800mA
Spatial orientation: vertical
Type of inductor: wire with current compensation
Mounting: THT
Operating temperature: -40...125°C
Inductance: 15mH
Terminal pitch: 10x10mm
Body dimensions: 21.5x13.5x21.1mm
Operating current: 0.8A
Resistance: 0.95Ω