Продукція > EPCOS / TDK > B84142A0016A166
B84142A0016A166
B84142A0016A166 EPCOS / TDK
B84142A_166.pdf
Виробник: EPCOS / TDK
Power Line Filters Standard Filter 250volts 16A 1.73mA
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 250VAC/VDC 16A CHASS, Packaging: Box, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Quick Connect, Applications: General Purpose, Approval Agency: cUR, UR, Voltage - Rated DC: 250V, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: 50/60Hz, Current: 16 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B84142A0016A166 B84142A0016A166 Виробник : TDK B84142A_166.pdf Power Line Filters Standard Filter 250volts 16A 1.73mA
на замовлення 12 шт:
Кількість Ціна
B84142A0016A166 B84142A0016A166 Виробник : EPCOS - TDK Electronics B84142A_166.pdf Description: LINE FILTER 250VAC/VDC 16A CHASS
Packaging: Box
Filter Type: Single Phase
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Quick Connect
Applications: General Purpose
Approval Agency: cUR, UR
Voltage - Rated DC: 250V
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: 50/60Hz
Current: 16 A