B84142A0050R000
B84142A0050R000 EPCOS - TDK Electronics
B84142A_R000_G075.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: LINE FILTER 250VAC 50A CHASS MNT
Packaging: Bulk
Filter Type: Single Phase
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Two Stage
Termination Style: Terminal Block
Applications: General Purpose
Approval Agency: cULus, ENEC
Voltage - Rated AC: 250V
Current: 50 A
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 250VAC 50A CHASS MNT, Packaging: Bulk, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Termination Style: Terminal Block, Applications: General Purpose, Approval Agency: cULus, ENEC, Voltage - Rated AC: 250V, Current: 50 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B84142A0050R000 B84142A0050R000 Виробник : EPCOS / TDK B84142A_R000_G075.pdf Power Line Filters 50A 250V 2-LINE