Продукція > TDK > B84142B0012R000
B84142B0012R000
B84142B0012R000 TDK
B84142B_R000.pdf
Виробник: TDK
Power Line Filters 12A 250V 2-LINE
на замовлення 23 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 250VAC/VDC 12A CHASS, Packaging: Bulk, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Termination Style: Terminal Block, Applications: Inverters, Power Drive Systems, Approval Agency: ENEC, Voltage - Rated DC: 250V, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: 50 ~ 60Hz, Current: 12 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B84142B0012R000 B84142B0012R000 Виробник : EPCOS / TDK B84142B_R000.pdf Power Line Filters 12A 250V 2-LINE
на замовлення 6 шт:
Кількість Ціна
B84142B0012R000 B84142B0012R000 Виробник : EPCOS - TDK Electronics B84142B_R000.pdf Description: LINE FILTER 250VAC/VDC 12A CHASS
Packaging: Bulk
Filter Type: Single Phase
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Two Stage
Termination Style: Terminal Block
Applications: Inverters, Power Drive Systems
Approval Agency: ENEC
Voltage - Rated DC: 250V
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: 50 ~ 60Hz
Current: 12 A