B84142C1600S081
B84142C1600S081 EPCOS - TDK Electronics
B84142A_C_J_S081.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: LINE FILTER 1500VDC 1.6KA CHASS
Packaging: Bulk
Filter Type: DC
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Post
Applications: Converter
Approval Agency: cUL, cUR, UL,UR
Voltage - Rated DC: 1500V (1.5kV)
Frequency - Operating: 50 ~ 60Hz
Current: 1.6 kA
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 1500VDC 1.6KA CHASS, Packaging: Bulk, Filter Type: DC, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Post, Applications: Converter, Approval Agency: cUL, cUR, UL,UR, Voltage - Rated DC: 1500V (1.5kV), Frequency - Operating: 50 ~ 60Hz, Current: 1.6 kA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B84142C1600S081 B84142C1600S081 Виробник : EPCOS / TDK B84142A_C_J_S081.pdf Power Line Filters 2-LINE FILTER 1600A 1500Vdc