Продукція > TDK > B84143A0036R000
B84143A0036R000
B84143A0036R000 TDK
B84143A_R000.pdf
Виробник: TDK
Description: TDK - B84143A0036R000 - Netzfilter, Universell, 480 VAC, 36 A, Drei Phasen, 1 Stufe, Chassismontage
tariffCode: 85366990
rohsCompliant: Y-EX
Filteranwendungen: Universell
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Eingangsanschlüsse Filter: Reihenklemme
Anzahl der Phasen: Drei Phasen
Ausgangsanschlüsse Filter: Reihenklemme
Nennstrom: 36A
euEccn: NLR
Anzahl der Stufen: 1 Stufe
Produktpalette: B84143A Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Filtermontage: Chassismontage
Nennspannung: 480VAC
SVHC: Lead (25-Jun-2025)
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - B84143A0036R000 - Netzfilter, Universell, 480 VAC, 36 A, Drei Phasen, 1 Stufe, Chassismontage, tariffCode: 85366990, rohsCompliant: Y-EX, Filteranwendungen: Universell, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Eingangsanschlüsse Filter: Reihenklemme, Anzahl der Phasen: Drei Phasen, Ausgangsanschlüsse Filter: Reihenklemme, Nennstrom: 36A, euEccn: NLR, Anzahl der Stufen: 1 Stufe, Produktpalette: B84143A Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Filtermontage: Chassismontage, Nennspannung: 480VAC, SVHC: Lead (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B84143A0036R000 B84143A0036R000 Виробник : EPCOS - TDK Electronics B84143A_R000.pdf Description: LINE FILTER 480V/275VAC 36A CHAS
Packaging: Bulk
Filter Type: Three Phase (Delta)
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Single Stage
Termination Style: Terminal Block, Threaded Post (M6)
Applications: Inverters, Power Drive Systems
Approval Agency: cUL, ENEC, UL
Voltage - Rated AC: 480V, 275V
Frequency - Operating: 50 ~ 60Hz
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 275 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 480 V
Current: 36 A
на замовлення 4 шт:
Кількість Ціна
B84143A0036R000 B84143A0036R000 Виробник : EPCOS / TDK B84143A_R000.pdf Power Line Filters 36A 480/275V 3-LINE