B84143B0600S024
B84143B0600S024 EPCOS - TDK Electronics
B84143B_S020_S024.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: LINE FILTER 690/400VAC 600A CHAS
Packaging: Bulk
Configuration: Two Stage
Termination Style: Terminal Post, Threaded Post (M10)
Applications: Inverters, Power Drive Systems
Approval Agency: cUL, UL
Voltage - Rated AC: 690V, 400V
Frequency - Operating: 50 ~ 60Hz
Current: 600 A
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 690/400VAC 600A CHAS, Packaging: Bulk, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Termination Style: Terminal Post, Threaded Post (M10), Applications: Inverters, Power Drive Systems, Approval Agency: cUL, UL, Voltage - Rated AC: 690V, 400V, Frequency - Operating: 50 ~ 60Hz, Current: 600 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B84143B0600S024 B84143B0600S024 Виробник : EPCOS / TDK B84143B_S020_S024.pdf Power Line Filters 3 Line EMC Filters 600A 69