B84143B1000S021
B84143B1000S021 EPCOS - TDK Electronics
B84143B_S020_S024.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: LINE FILTER 760V/440VAC 1KA CHAS
Packaging: Bulk
Filter Type: Three Phase (Delta)
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Two Stage
Termination Style: Terminal Block, Threaded Post (M12)
Applications: Inverters, Power Drive Systems
Approval Agency: cUL, UL
Voltage - Rated AC: 760V, 440V
Frequency - Operating: 50 ~ 60Hz
Current: 1 kA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 760V/440VAC 1KA CHAS, Packaging: Bulk, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Termination Style: Terminal Block, Threaded Post (M12), Applications: Inverters, Power Drive Systems, Approval Agency: cUL, UL, Voltage - Rated AC: 760V, 440V, Frequency - Operating: 50 ~ 60Hz, Current: 1 kA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B84143B1000S021 B84143B1000S021 Виробник : EPCOS / TDK B84143B_S020_S024.pdf Power Line Filters 1000A 760/440V 3-LINE