B84143V0033R127
B84143V0033R127 EPCOS - TDK Electronics
B84143V_R127.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: LINE FILTER 33A CHASSIS MOUNT
Packaging: Bulk
Inductance: 130µH
Filter Type: Three Phase (Delta)
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Two Stage
Termination Style: Terminal Post
Applications: Converter
Approval Agency: cUR, UR
Frequency - Operating: 50 ~ 60Hz
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 520 V
Current: 33 A
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 33A CHASSIS MOUNT, Packaging: Bulk, Inductance: 130µH, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Termination Style: Terminal Post, Applications: Converter, Approval Agency: cUR, UR, Frequency - Operating: 50 ~ 60Hz, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 520 V, Current: 33 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B84143V0033R127 B84143V0033R127 Виробник : EPCOS / TDK B84143V_R127.pdf Power Line Filters 3-line EMC sine-wave filter 33A 300/520V