B85121A105B160 EPCOS - TDK Electronics
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FEEDTHRU 1UF 20% 160V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції B85121A105B160
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B85121A105B160 B85121A105B160 Виробник : EPCOS / TDK EMI Feedthrough Filters 1uF 75V 16A